
SuperBrugsen
Øko
ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9%
44 cl
Tilbuddet udløber i morgen
68,18 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Hazy IPA øko · Føtex0.44 l37,95 kr86,25 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 IPA · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal IPA · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal IPA · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- 1866 IPA · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- India Pale Ale · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Mosaic IPA · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Mosaic IPA · Netto0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- 1866 IPA · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- Mosaic IPA · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- India Pale Ale · Netto0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- YAKIMA IPA 6,5% · REMA 100033 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Stifinder IPA Solnedgang · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Mosaic IPA · Netto0.5 l13,00 kr26,00 kr/liter
- Bombay IPA øko · Bilka0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- Bombay IPA øko · Føtex0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% hos SuperBrugsen koster 30.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 203 dage. Gennemsnitsprisen for ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% hos SuperBrugsen er 30.00 kr og varierer fra 30.00 kr til 30.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 203 dage har Goma registreret prisdata for ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% hos SuperBrugsen i 16 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 16 prisregistreringer har ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% været markeret som tilbud 16 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 203 dage kan vi se følgende mønstre: ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% har været på tilbud hos SuperBrugsen i marts, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 205 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 209 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). ØKO HERSLEV HAZY IPA 44 CL DS 4,9% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.