
SuperBrugsen
Øko
ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
66,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% hos SuperBrugsen koster 50.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 203 dage. Gennemsnitsprisen for ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% hos SuperBrugsen er 57.00 kr og varierer fra 50.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 203 dage har Goma registreret prisdata for ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% hos SuperBrugsen i 9 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 4% af tiden. Ud af de 9 prisregistreringer har ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% været markeret som tilbud 9 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 203 dage kan vi se følgende mønstre: ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% har været på tilbud hos SuperBrugsen i marts, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 205 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 209 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). ØKO ÄM GRENACHE & SYRAH FR 75 CL 15% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.