
SuperBrugsen
Knorr
KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G
252 g
Tilbuddet udløber i dag
87,30 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G · SuperBrugsen252 g22,00 kr87,30 kr/kg
- Dinner Kit orientalsk inspireret risret · Bilka252 g22,00 kr87,30 kr/kg
- KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G · Kvickly252 g22,00 kr87,30 kr/kg
- Dinner Kit orientalsk inspireret risret · Føtex252 g24,00 kr95,24 kr/kg
- Knorr Risret Orientalsk · MENY252 g24,00 kr95,24 kr/kg
- Knorr Risret Orientalsk · Spar252 g26,00 kr103,17 kr/kg
- Orientalsk risret · Nemlig252 g36,75 kr145,83 kr/kg
- Knorr Risret Orientalsk · Min Købmand252 kg36,95 kr0,15 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Dinner Kit indisk inspireret risret · Bilka256 g22,00 kr85,94 kr/kg
- Dinner Kit indisk inspireret risret · Føtex256 g24,00 kr93,75 kr/kg
- Knorr Risret Indisk · MENY255 g24,00 kr94,12 kr/kg
- Knorr Risret Indisk · Min Købmand255 kg24,00 kr0,09 kr/kg
- Knorr Risret Indisk · Spar255 g26,00 kr101,96 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G hos SuperBrugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G hos SuperBrugsen er 22.00 kr og varierer fra 22.00 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G hos SuperBrugsen i 4 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 1% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G været markeret som tilbud 4 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). KNORR ORIENTALSK RISRET 252 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.