
SuperBrugsen
COOP FOAM PARTY LIPS 150 G
150 g
Tilbuddet udløber i dag
120,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP FOAM PARTY LIPS 150 G · SuperBrugsen150 g18,00 kr120,00 kr/kg
- COOP FOAM PARTY LIPS 150 G · Kvickly150 g18,00 kr120,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Haribo Strawberry Softies · MENY9,95 kr
- COOP FOAM PARTY SKULLS 150 G · SuperBrugsen150 g18,00 kr120,00 kr/kg
- Shakes · Bilka100 g20,00 kr200,00 kr/kg
- Squashies · Bilka140 g20,00 kr142,86 kr/kg
- Strawberry Softies · Bilka120 g20,00 kr166,67 kr/kg
- Haribo Shakes · MENY100 g23,95 kr239,50 kr/kg
- Haribo Strawberry Softies · Min Købmand120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Shakes · Min Købmand100 g23,95 kr239,50 kr/kg
- Skumslik sour bubblegum · Nemlig110 g24,95 kr226,82 kr/kg
- Haribo Strawberry Softies · Spar120 g24,95 kr207,92 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP FOAM PARTY LIPS 150 G hos SuperBrugsen koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for COOP FOAM PARTY LIPS 150 G hos SuperBrugsen er 18.00 kr og varierer fra 18.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for COOP FOAM PARTY LIPS 150 G hos SuperBrugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har COOP FOAM PARTY LIPS 150 G været markeret som tilbud 1 dag hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: COOP FOAM PARTY LIPS 150 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). COOP FOAM PARTY LIPS 150 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.