
Kvickly
COOP FOAM PARTY LIPS 150 G
150 g
Tilbuddet udløber i dag
120,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP FOAM PARTY LIPS 150 G · Kvickly150 g18,00 kr120,00 kr/kg
- COOP FOAM PARTY LIPS 150 G · SuperBrugsen150 g18,00 kr120,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Haribo Chamallows Bbq · MENY120 g9,95 kr82,92 kr/kg
- Squashies Drumstick raspberry & milk · Bilka60 g10,00 kr166,67 kr/kg
- Trolli Milky Wow · Bilka100 g12,07 kr120,70 kr/kg
- Skumfiduser m. popcornsmag · Bilka80 g14,99 kr187,38 kr/kg
- Crunchy skumfiduser m. jordbærsmag · Føtex50 g16,50 kr330,00 kr/kg
- Sprøde skumfiduser · Føtex50 g16,50 kr330,00 kr/kg
- MARSHMALLOWS · REMA 1000150 g17,95 kr119,67 kr/kg
- COOP FOAM PARTY SKULLS 150 G · Kvickly150 g18,00 kr120,00 kr/kg
- MARSHMALLOWS · REMA 1000200 g20,00 kr100,00 kr/kg
- Skumfiduser · Bilka120 g20,00 kr166,67 kr/kg
- Halloween Skumvampyrgebis · Lidl200 g20,00 kr100,00 kr/kg
- Fresh & Yummy skumfiduser · Netto200 g20,00 kr100,00 kr/kg
- Skumfiduser · Føtex150 g20,10 kr134,00 kr/kg
- Skumfiduser · Bilka150 g20,60 kr137,33 kr/kg
- Twisters · Bilka150 g20,92 kr139,47 kr/kg
- Twisters · Føtex150 g20,92 kr139,47 kr/kg
- Twisters · Netto150 g20,92 kr139,47 kr/kg
- Skumfiduser · Bilka1 stk22,00 kr22,00 kr/stk
- Skumfiduser · Føtex1 stk22,00 kr22,00 kr/stk
- Skumfiduser · Føtex120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Chamallows Bbq · Min Købmand120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Chamallows Bbq · Spar120 g24,95 kr207,92 kr/kg
- Skumfiduser · Bilka35 g26,95 kr770,00 kr/kg
- Skumfiduser · Føtex35 g26,95 kr770,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP FOAM PARTY LIPS 150 G hos Kvickly koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for COOP FOAM PARTY LIPS 150 G hos Kvickly er 18.00 kr og varierer fra 18.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for COOP FOAM PARTY LIPS 150 G hos Kvickly i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har COOP FOAM PARTY LIPS 150 G været markeret som tilbud 1 dag hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: COOP FOAM PARTY LIPS 150 G har været på tilbud hos Kvickly i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). COOP FOAM PARTY LIPS 150 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.