Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Sukker glucosesirup fortykningsmiddel: arabisk gummi stivelse ammoniumchlorid mørk sirup lakridsekstrakt (3 %) salt farve: vegetabilsk kul aroma palmeolie overfladebehandlingsmidler: bivoks hvidt og gult, carnaubavoks.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Haribo Super Piratos · Min Købmand120 g10,00 kr83,33 kr/kg
- Super Piratos · Bilka120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Super Piratos · Føtex120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Super Piratos · MENY120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Super Piratos · Spar120 g24,95 kr207,92 kr/kg
- Super Piratos 120 g, Haribo · Wolt Market120 g26,50 kr220,83 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Kick sea salt · Bilka19 g6,04 kr317,89 kr/kg
- Kick salt · Nemlig19 g6,50 kr342,11 kr/kg
- Kick sea salt · Føtex19 g6,54 kr344,21 kr/kg
- Malaco Kick Sea Salt · MENY19 g7,95 kr418,42 kr/kg
- Salt lakrids lakridspastiller · Bilka23 g10,04 kr436,52 kr/kg
- Djungelvrål · Bilka110 g13,00 kr118,18 kr/kg
- Djungelvrål · Føtex110 g13,00 kr118,18 kr/kg
- Salt Lakrids sukkerfri · Bilka65 g15,00 kr230,77 kr/kg
- Salt Lakrids sukkerfri · Bilka75 g15,04 kr200,53 kr/kg
- SALTY LIQUORICE · REMA 100080 g17,00 kr212,50 kr/kg
- Lakrids Snak · Føtex160 g20,00 kr125,00 kr/kg
- Ga-jol Salt Lakrids 2 Pk · MENY46 g21,95 kr477,17 kr/kg
- Lagerm. Stjerner Lakrids · MENY92 g22,95 kr249,46 kr/kg
- Lagerm. Stjerner Saltlakr. · MENY92 g22,95 kr249,46 kr/kg
- Saltbomber · Bilka120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Salty Likes · Bilka120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Saltbomber · Føtex120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Salty Likes · Føtex120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Saltbomber · MENY120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Skipper Skrå · MENY120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Salty Likes · MENY120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Saltbomber · Min Købmand120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Skipper Skrå · Min Købmand120 g23,95 kr199,58 kr/kg
- Haribo Salty Likes · Min Købmand120 g23,95 kr199,58 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Super Piratos 120 g, Haribo hos Wolt Market koster 26.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (2. oktober), hvilket dækker over en periode på 151 dage. Gennemsnitsprisen for Super Piratos 120 g, Haribo hos Wolt Market er 25.36 kr og varierer fra 16.50 kr til 26.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 151 dage har Goma registreret prisdata for Super Piratos 120 g, Haribo hos Wolt Market i 157 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 157 prisregistreringer har Super Piratos 120 g, Haribo været markeret som tilbud 20 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 151 dage kan vi se følgende mønstre: Super Piratos 120 g, Haribo har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 44 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 12 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.