Wolt Market
3-Stjernet
Kødpølse i skiver, 3-stjernet
125 g
167,60 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Grisekød 66%, vand, løg, SOYAprotein, salt, fibre fra hvedestrå (glutenfri), surhedsregulerende midler (E 261, E 326), stabilisator (E 451), dextrose, krydderier og krydderiekstrakter, antioxidant (E 301), maltodextrin, konserveringsstof (E 250). Kogt.
Allergener
Soja
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 3-stjerne Kødpølse Bordpak · MENY125 g9,95 kr79,60 kr/kg
- KØDPØLSE · REMA 1000125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kødpølse i skiver · Netto125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kødpølse · Nemlig125 g12,00 kr96,00 kr/kg
- Kødpølse i skiver · Føtex125 g15,00 kr120,00 kr/kg
- Kødpølse i skiver · Bilka125 g19,75 kr158,00 kr/kg
- 3 STJERNET KØDPØLSE 125 G · Kvickly125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- 3-stjerne Kødpølse Bordpak · Spar125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- 3 STJERNET KØDPØLSE 125 G · SuperBrugsen125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- Kødpølse i skiver, 3-stjernet · Wolt Market125 g20,95 kr167,60 kr/kg
- 3-stjerne Kødpølse Bordpak · Min Købmand125 g20,95 kr167,60 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Kødpølse i skiver · Bilka80 g6,00 kr75,00 kr/kg
- 3-stj. Kødpølse 9% · MENY110 g9,95 kr90,45 kr/kg
- Kødpølse i skiver 9% fedt · Netto110 g10,00 kr90,91 kr/kg
- KØDPØLSE I SKIVER · REMA 1000100 g12,95 kr129,50 kr/kg
- Kødpølse i skiver 9% fedt · Føtex110 g15,00 kr136,36 kr/kg
- Kødpølse i skiver 9% fedt · Bilka110 g19,95 kr181,36 kr/kg
- Kødpålæg · Bilka300 g24,95 kr83,17 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kødpølse i skiver, 3-stjernet hos Wolt Market koster 20.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Kødpølse i skiver, 3-stjernet hos Wolt Market er 20.24 kr og varierer fra 5.98 kr til 20.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Kødpølse i skiver, 3-stjernet hos Wolt Market i 161 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 161 prisregistreringer har Kødpølse i skiver, 3-stjernet været markeret som tilbud 6 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Kødpølse i skiver, 3-stjernet har været på tilbud hos Wolt Market i maj. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Kødpølse i skiver, 3-stjernet er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 139 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.