Wolt Market
Breezer
Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0%
275 ml
67,27 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi50 kcal
| Energi | 209 kJ / 50 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Kulsyreholdigt vand, neutral alkohol, sukker, Syre: Citronsyre (E330), aromaer, surhedsregulerende middel: Natriumcitrat (E331), konserveringsmidler: Kaliumsorbat (E202), Natriumbenzoat (E211), Stabilisatorer: Arabisk gummi (E414), Estergummi (E445), Saccharoseacetatisobutyrat (E444), Farve: Carmoisine (E122), Brilliant Blue (E133).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Rasberry & Yuzu (4%) · Nemlig0.275 l15,75 kr57,27 kr/liter
- Breezer m. hindbær og citrus · Bilka0.28 l17,50 kr62,50 kr/liter
- Breezer m. hindbær og citrus · Føtex0.28 l17,50 kr62,50 kr/liter
- Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0% · Wolt Market275 ml18,50 kr67,27 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · MENY27.5 ml19,95 kr725,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Smirnoff Ice · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0% hos Wolt Market koster 18.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 150 dage. Gennemsnitsprisen for Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0% hos Wolt Market er 18.68 kr og varierer fra 16.00 kr til 19.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 150 dage har Goma registreret prisdata for Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0% hos Wolt Market i 155 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 155 prisregistreringer har Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0% været markeret som tilbud 13 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 150 dage kan vi se følgende mønstre: Bacardi Breezer m. hindbær & yuzu 4,0% har været på tilbud hos Wolt Market i juni og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 67 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.