
365discount
Gallo
GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5%
75 cl
Tilbuddet udløber onsdag
66,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Merlot · Føtex18.7 cl25,00 kr133,69 kr/liter
- CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- S.C. VISTANA 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Shiraz Mer. · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- 1659 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Grenache-Merlot · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Grenache-Merlot · Føtex75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Merlot Cabernet · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Merlot Cabernet · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Roche Mazet Merlot · Nemlig0.75 l104,95 kr139,93 kr/liter
- Le vin Merlot · Nemlig3 l178,50 kr59,50 kr/liter
- Le Coq Merlot · Nemlig3 l178,50 kr59,50 kr/liter
- Merlot · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Merlot · Bilka75 cl329,00 kr438,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% hos 365discount koster 50.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 364 dage. Gennemsnitsprisen for GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% hos 365discount er 48.52 kr og varierer fra 45.00 kr til 50.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 364 dage har Goma registreret prisdata for GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% hos 365discount i 42 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 42 prisregistreringer har GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% været markeret som tilbud 42 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 364 dage kan vi se følgende mønstre: GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, marts, april, maj, juni, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 365 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). GALLO MERLOT USA 75 CL 12,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.