
365discount
Lantmænnen Unibake Frost Nett
LB KERNEGROV 950G
950 g
Tilbuddet udløber onsdag
21,05 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LB KERNEGROV 950G · 365discount950 g20,00 kr21,05 kr/kg
- KERNEGROVBRØD · REMA 1000950 g25,95 kr27,32 kr/kg
- Kernerugbrød · Bilka950 g25,95 kr27,32 kr/kg
- Kernerugbrød · Føtex950 g25,95 kr27,32 kr/kg
- Kernegrov · Nemlig950 g25,95 kr27,32 kr/kg
- Kernerugbrød · Netto950 g25,95 kr27,32 kr/kg
- Kernegrov Skivet · Spar950 g26,95 kr28,37 kr/kg
- Levebrød Kernegrov · Min Købmand950 g28,95 kr30,47 kr/kg
- 950 G Kernegrov · MENY950 g29,95 kr31,53 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Kernegrov · Nemlig475 g13,95 kr29,37 kr/kg
- Kernegrov I Sk. · Spar475 g14,95 kr31,47 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LB KERNEGROV 950G hos 365discount koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 405 dage. Gennemsnitsprisen for LB KERNEGROV 950G hos 365discount er 16.24 kr og varierer fra 12.00 kr til 26.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 405 dage har Goma registreret prisdata for LB KERNEGROV 950G hos 365discount i 38 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 9% af tiden. Ud af de 38 prisregistreringer har LB KERNEGROV 950G været markeret som tilbud 37 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 97% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 405 dage kan vi se følgende mønstre: LB KERNEGROV 950G har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, april, maj, juni, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 382 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 381 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). LB KERNEGROV 950G er ofte på tilbud (97% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.