
365discount
Harboe
HARBOE APOLLINARIS 2 L PET
2 l
Tilbuddet udløber onsdag
1,83 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE APOLLINARIS 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Danskvand 2 L, Harboe Apollinaris · Wolt Market2 l4,95 kr2,48 kr/liter
- Harbø Apollinaris · MENY200 cl5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Netto2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Harboe Apollinaris · Spar200 cl10,16 kr5,08 kr/liter
- Harboe Apollinaris · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harbø Apollonaris · MENY50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Ramlösa Original · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Vand m. brus · Netto3 l15,00 kr5,00 kr/liter
- Ramlösa Original (dåse) · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
- San Pellegrino · Nemlig6 l157,50 kr26,25 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HARBOE APOLLINARIS 2 L PET hos 365discount koster 3.65 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 147 dage. Gennemsnitsprisen for HARBOE APOLLINARIS 2 L PET hos 365discount er 3.65 kr og varierer fra 3.65 kr til 3.65 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 147 dage har Goma registreret prisdata for HARBOE APOLLINARIS 2 L PET hos 365discount i 8 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 5% af tiden. Ud af de 8 prisregistreringer har HARBOE APOLLINARIS 2 L PET været markeret som tilbud 8 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 147 dage kan vi se følgende mønstre: HARBOE APOLLINARIS 2 L PET har været på tilbud hos 365discount i april, maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 149 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 155 dage. HARBOE APOLLINARIS 2 L PET er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.