
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kulsyre.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbø Apollonaris · MENY50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Danskvand 2 L, Harboe Apollinaris · Wolt Market2 l4,95 kr2,48 kr/liter
- Harbø Apollinaris · MENY200 cl5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Netto2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Harboe Apollinaris · Spar200 cl10,16 kr5,08 kr/liter
- Harboe Apollinaris · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
- Ramlösa Original · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Ramlösa Original (dåse) · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
- San Pellegrino · Nemlig6 l157,50 kr26,25 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Apollinaris 50 Cl hos Spar koster 6.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Apollinaris 50 Cl hos Spar er 5.07 kr og varierer fra 3.95 kr til 6.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Apollinaris 50 Cl hos Spar i 454 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Harboe Apollinaris 50 Cl aldrig været markeret som tilbud hos Spar.
Harboe Apollinaris 50 Cl kan købes hos Spar til 7 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 17 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.