Netto
Harboe
Vand m. brus
2 l
2,56 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kulsyre.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE APOLLINARIS 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Danskvand 2 L, Harboe Apollinaris · Wolt Market2 l4,95 kr2,48 kr/liter
- Vand m. brus · Netto2 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Harbø Apollinaris · MENY200 cl5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex2 l5,50 kr2,75 kr/liter
- Harboe Apollinaris · Spar200 cl10,16 kr5,08 kr/liter
- Harboe Apollinaris · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harbø Apollonaris · MENY50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Ramlösa Original · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Vand m. brus · Netto3 l15,00 kr5,00 kr/liter
- Ramlösa Original (dåse) · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
- San Pellegrino · Nemlig6 l157,50 kr26,25 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vand m. brus hos Netto koster 5.12 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 446 dage. Gennemsnitsprisen for Vand m. brus hos Netto er 5.07 kr og varierer fra 5.00 kr til 5.15 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 446 dage har Goma registreret prisdata for Vand m. brus hos Netto i 443 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vand m. brus aldrig været markeret som tilbud hos Netto.
Vand m. brus kan købes hos Netto til 5 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 14 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.