Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Mineralvand, naturlig kulsyre
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus · Netto0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbø Apollonaris · MENY50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramløsa Original 50 Cl · MENY500 ml20,95 kr41,90 kr/liter
- Ramläsa Original 50 Cl · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- MINERALVAND · REMA 10002 l4,59 kr2,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10002 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Sodavand m. grape, San pellegrino · Wolt Market330 ml16,50 kr50,00 kr/liter
- Ramlísa Original · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Danskvand 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Ramläsa Original · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramlísa Original · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l22,50 kr5,00 kr/liter
- Vand 12-pak · Netto6 l27,75 kr4,63 kr/liter
- Danskvand (dåse) · Nemlig5.94 l50,00 kr8,42 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l55,00 kr12,22 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka594 cl71,10 kr11,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vand m. brus hos Bilka koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for Vand m. brus hos Bilka er 19.30 kr og varierer fra 17.95 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for Vand m. brus hos Bilka i 524 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vand m. brus aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Vand m. brus kan købes hos Bilka til 20 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 27 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.