Netto
Harboe
Vand m. brus
0.5 l
5,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kulsyre.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus · Netto0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Harbø Apollonaris · MENY50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Apollinaris 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramløsa Original 50 Cl · MENY500 ml20,95 kr41,90 kr/liter
- Ramläsa Original 50 Cl · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- MINERALVAND · REMA 10002 l4,59 kr2,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10002 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Sodavand m. grape, San pellegrino · Wolt Market330 ml16,50 kr50,00 kr/liter
- Ramlísa Original · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Danskvand 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Ramläsa Original · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramlísa Original · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l22,50 kr5,00 kr/liter
- Vand 12-pak · Netto6 l27,75 kr4,63 kr/liter
- Danskvand (dåse) · Nemlig5.94 l50,00 kr8,42 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l55,00 kr12,22 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka594 cl71,10 kr11,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vand m. brus hos Netto koster 2.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Vand m. brus hos Netto er 2.70 kr og varierer fra 2.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Vand m. brus hos Netto i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vand m. brus været markeret som tilbud 9 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Vand m. brus har været på tilbud hos Netto i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Vand m. brus er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 41 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.