Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Naturligt mineralvand tilsat kulsyre.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand m. brus · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Danskvand 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Ramlísa Original · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Ramläsa Original · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramlísa Original · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Netto0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- MINERALVAND · REMA 10002 l4,59 kr2,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10002 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Sodavand m. grape, San pellegrino · Wolt Market330 ml16,50 kr50,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramløsa Original 50 Cl · MENY500 ml20,95 kr41,90 kr/liter
- Ramläsa Original 50 Cl · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l22,50 kr5,00 kr/liter
- Vand 12-pak · Netto6 l27,75 kr4,63 kr/liter
- Danskvand (dåse) · Nemlig5.94 l50,00 kr8,42 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l55,00 kr12,22 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka594 cl71,10 kr11,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Danskvand 1,5 l, Ramlösa hos Wolt Market koster 17.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Danskvand 1,5 l, Ramlösa hos Wolt Market er 19.89 kr og varierer fra 17.00 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Danskvand 1,5 l, Ramlösa hos Wolt Market i 135 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 87% af tiden. Ud af de 135 prisregistreringer har Danskvand 1,5 l, Ramlösa været markeret som tilbud 7 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Danskvand 1,5 l, Ramlösa har været på tilbud hos Wolt Market i juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 80 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.