
365discount
COOP KOGT SKINKE 100 G
100 g
Tilbuddet udløber onsdag
100,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP KOGT SKINKE 100 G · 365discount100 g10,00 kr100,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Kogt skinke i skiver · Netto65 g10,00 kr153,85 kr/kg
- PROSCIUTTO COTTO · 365discount80 g12,00 kr150,00 kr/kg
- DULANO Skinke · Lidl80 g12,00 kr150,00 kr/kg
- KOGT SKINKE · REMA 1000140 g12,13 kr86,64 kr/kg
- Fp Kogt Skinke · MENY150 g12,80 kr85,33 kr/kg
- Skinke i skiver kogt, First Price · Wolt Market150 g12,95 kr86,33 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Bilka140 g13,00 kr92,86 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Føtex140 g13,00 kr92,86 kr/kg
- Kogt skinke · Nemlig150 g13,00 kr86,67 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Netto140 g13,00 kr92,86 kr/kg
- Fp Kogt Skinke · Min Købmand150 g13,88 kr92,53 kr/kg
- Fp Kogt Skinke · Spar150 g13,88 kr92,53 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Bilka75 g14,25 kr190,00 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Føtex75 g14,95 kr199,33 kr/kg
- Burgunderskinke i skiver · Netto100 g16,25 kr162,50 kr/kg
- Honningskinke i skiver · Bilka100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Burgunderskinke i skiver · Bilka100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Honningskinke i skiver · Føtex100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Honningmarineret skinke i skiver · Netto100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Netto silkeskåret honningskinke 100g · Netto100 g16,95 kr169,50 kr/kg
- Burgunderskinke i skiver · Føtex100 g17,50 kr175,00 kr/kg
- Sandwichskinke i skiver · Bilka100 g18,25 kr182,50 kr/kg
- Sandwichskinke i skiver · Føtex100 g18,25 kr182,50 kr/kg
- Bach skinke i skiver · Netto80 g18,95 kr236,88 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP KOGT SKINKE 100 G hos 365discount koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for COOP KOGT SKINKE 100 G hos 365discount er 10.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for COOP KOGT SKINKE 100 G hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har COOP KOGT SKINKE 100 G været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: COOP KOGT SKINKE 100 G har været på tilbud hos 365discount i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). COOP KOGT SKINKE 100 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.