
365discount
Prosciutto
PROSCIUTTO COTTO
80 g
Tilbuddet udløber onsdag
150,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Prosciutto Cotto · Nemlig70 g10,79 kr154,14 kr/kg
- PROSCIUTTO COTTO · 365discount80 g12,00 kr150,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- COOP KOGT SKINKE 100 G · 365discount100 g10,00 kr100,00 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Netto65 g10,00 kr153,85 kr/kg
- DULANO Skinke · Lidl80 g12,00 kr150,00 kr/kg
- KOGT SKINKE · REMA 1000140 g12,13 kr86,64 kr/kg
- Fp Kogt Skinke · MENY150 g12,80 kr85,33 kr/kg
- Skinke i skiver kogt, First Price · Wolt Market150 g12,95 kr86,33 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Bilka140 g13,00 kr92,86 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Føtex140 g13,00 kr92,86 kr/kg
- Kogt skinke · Nemlig150 g13,00 kr86,67 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Netto140 g13,00 kr92,86 kr/kg
- Fp Kogt Skinke · Min Købmand150 g13,88 kr92,53 kr/kg
- Fp Kogt Skinke · Spar150 g13,88 kr92,53 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Bilka75 g14,25 kr190,00 kr/kg
- Kogt skinke i skiver · Føtex75 g14,95 kr199,33 kr/kg
- Burgunderskinke i skiver · Netto100 g16,25 kr162,50 kr/kg
- Honningskinke i skiver · Bilka100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Burgunderskinke i skiver · Bilka100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Honningskinke i skiver · Føtex100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Honningmarineret skinke i skiver · Netto100 g16,50 kr165,00 kr/kg
- Netto silkeskåret honningskinke 100g · Netto100 g16,95 kr169,50 kr/kg
- Burgunderskinke i skiver · Føtex100 g17,50 kr175,00 kr/kg
- Sandwichskinke i skiver · Bilka100 g18,25 kr182,50 kr/kg
- Sandwichskinke i skiver · Føtex100 g18,25 kr182,50 kr/kg
- Bach skinke i skiver · Netto80 g18,95 kr236,88 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PROSCIUTTO COTTO hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 385 dage. Gennemsnitsprisen for PROSCIUTTO COTTO hos 365discount er 12.06 kr og varierer fra 10.00 kr til 14.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 385 dage har Goma registreret prisdata for PROSCIUTTO COTTO hos 365discount i 68 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 18% af tiden. Ud af de 68 prisregistreringer har PROSCIUTTO COTTO været markeret som tilbud 68 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 385 dage kan vi se følgende mønstre: PROSCIUTTO COTTO har været på tilbud hos 365discount i februar, marts, april, juni, juli, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 382 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 381 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). PROSCIUTTO COTTO er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.