
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tullamore Dew 40% · MENY70 cl115,00 kr164,29 kr/liter
- TULLAMORE DEW 70 CL 40% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- TULLAMORE DEW 40% · REMA 100070 cl165,00 kr235,71 kr/liter
- Tullamore Dew Whiskey 40% · Min Købmand70 l179,95 kr2,57 kr/liter
- Tullamore Dew 40% · Spar70 cl179,95 kr257,07 kr/liter
- Irish Whiskey 40%, Tullamore Dew · Wolt Market700 ml180,95 kr258,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
TULLAMORE DEW 40% hos REMA 1000 koster 165.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 278 dage. Gennemsnitsprisen for TULLAMORE DEW 40% hos REMA 1000 er 162.12 kr og varierer fra 109.00 kr til 165.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 278 dage har Goma registreret prisdata for TULLAMORE DEW 40% hos REMA 1000 i 248 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 89% af tiden. Ud af de 248 prisregistreringer har TULLAMORE DEW 40% været markeret som tilbud 7 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 3% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 278 dage kan vi se følgende mønstre: TULLAMORE DEW 40% har været på tilbud hos REMA 1000 i juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. TULLAMORE DEW 40% er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 110 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000.