
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tullamore Dew 40% · MENY70 cl115,00 kr164,29 kr/liter
- TULLAMORE DEW 70 CL 40% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- TULLAMORE DEW 40% · REMA 100070 cl165,00 kr235,71 kr/liter
- Tullamore Dew Whiskey 40% · Min Købmand70 l179,95 kr2,57 kr/liter
- Tullamore Dew 40% · Spar70 cl179,95 kr257,07 kr/liter
- Irish Whiskey 40%, Tullamore Dew · Wolt Market700 ml180,95 kr258,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tullamore Dew Whiskey 40% hos Min Købmand koster 179.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 139 dage. Gennemsnitsprisen for Tullamore Dew Whiskey 40% hos Min Købmand er 172.17 kr og varierer fra 119.00 kr til 189.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 139 dage har Goma registreret prisdata for Tullamore Dew Whiskey 40% hos Min Købmand i 120 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 120 prisregistreringer har Tullamore Dew Whiskey 40% været markeret som tilbud 23 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 19% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 139 dage kan vi se følgende mønstre: Tullamore Dew Whiskey 40% har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 47 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 28 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.