Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi44 kcalFedt0 gSukker10 gProtein0 g
| Energi | 184 kJ / 44 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 11 g |
| - heraf sukkerarter | 10 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Æblemost og vitamin C. Pasteuriseret.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Æblemost · Føtex0.85 l22,00 kr25,88 kr/liter
- Æblemost · Bilka0.85 l25,00 kr29,41 kr/liter
- Æblemost, Rynkeby Frugtfrisk · Wolt Market850 ml27,95 kr32,88 kr/liter
- Rynkeby Frisk Æblemost · Spar850 ml29,95 kr35,24 kr/liter
- Rynkeby Frisk Æblemost · MENY887 g30,00 kr33,82 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- ØRSKOV FRUGT · REMA 100075 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost ufiltreret · Nemlig1 l20,00 kr20,00 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Spar75 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · MENY75 cl28,00 kr37,33 kr/liter
- Økologisk Æblemost 75 Cl · MENY75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Æblemost · Nemlig0.85 l47,25 kr55,59 kr/liter
- Frugtavler most · Nemlig3 l75,00 kr25,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Æblemost hos Bilka koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 241 dage. Gennemsnitsprisen for Æblemost hos Bilka er 25.00 kr og varierer fra 25.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 241 dage har Goma registreret prisdata for Æblemost hos Bilka i 241 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 241 prisregistreringer har Æblemost aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Æblemost kan købes hos Bilka til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 11 alternativer tilgængelige på tværs af 6 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.