
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Spar75 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · MENY75 cl28,00 kr37,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ØRSKOV FRUGT · REMA 100075 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost ufiltreret · Nemlig1 l20,00 kr20,00 kr/liter
- Æblemost · Føtex0.85 l22,00 kr25,88 kr/liter
- Æblemost · Bilka0.85 l25,00 kr29,41 kr/liter
- Æblemost, Rynkeby Frugtfrisk · Wolt Market850 ml27,95 kr32,88 kr/liter
- Rynkeby Frisk Æblemost · Spar850 ml29,95 kr35,24 kr/liter
- Rynkeby Frisk Æblemost · MENY887 g30,00 kr33,82 kr/kg
- Økologisk Æblemost 75 Cl · MENY75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Æblemost · Nemlig0.85 l47,25 kr55,59 kr/liter
- Frugtavler most · Nemlig3 l75,00 kr25,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Æblemost Ørskov 75 Cl hos MENY koster 28.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Æblemost Ørskov 75 Cl hos MENY er 26.60 kr og varierer fra 18.00 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Æblemost Ørskov 75 Cl hos MENY i 411 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 90% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Æblemost Ørskov 75 Cl været markeret som tilbud 63 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 17% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Æblemost Ørskov 75 Cl har været på tilbud hos MENY i februar, marts, maj, juni, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 40 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.