
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Økologisk Æblemost 75 Cl · MENY75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ØRSKOV FRUGT · REMA 100075 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost ufiltreret · Nemlig1 l20,00 kr20,00 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · Spar75 cl20,00 kr26,67 kr/liter
- Æblemost · Føtex0.85 l22,00 kr25,88 kr/liter
- Æblemost · Bilka0.85 l25,00 kr29,41 kr/liter
- Æblemost, Rynkeby Frugtfrisk · Wolt Market850 ml27,95 kr32,88 kr/liter
- Æblemost Ørskov 75 Cl · MENY75 cl28,00 kr37,33 kr/liter
- Rynkeby Frisk Æblemost · Spar850 ml29,95 kr35,24 kr/liter
- Rynkeby Frisk Æblemost · MENY887 g30,00 kr33,82 kr/kg
- Æblemost · Nemlig0.85 l47,25 kr55,59 kr/liter
- Frugtavler most · Nemlig3 l75,00 kr25,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Økologisk Æblemost 75 Cl hos MENY koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Økologisk Æblemost 75 Cl hos MENY er 31.08 kr og varierer fra 25.00 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Økologisk Æblemost 75 Cl hos MENY i 283 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 62% af tiden. Ud af de 283 prisregistreringer har Økologisk Æblemost 75 Cl været markeret som tilbud 16 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Økologisk Æblemost 75 Cl har været på tilbud hos MENY i marts, april, juli, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 2 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 155 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.