Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi39 kcal
| Energi | 162 kJ / 39 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, humleekstrakt.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Heineken Pilsner · Netto0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100050 cl14,69 kr29,38 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.5 l16,75 kr33,50 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.5 l16,75 kr33,50 kr/liter
- Heineken 50Cl Ds Loose · MENY50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Heineken 50cl Ds Loose · Min Købmand50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Heineken 50cl Ds Loose · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig5.94 l88,00 kr14,81 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- HARBOE PILSNER 4,6% · REMA 100050 cl5,00 kr10,00 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Heineken Pilsner hos Bilka koster 16.75 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Heineken Pilsner hos Bilka er 14.93 kr og varierer fra 14.50 kr til 16.75 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Heineken Pilsner hos Bilka i 534 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Heineken Pilsner aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Heineken Pilsner kan købes hos Bilka til 17 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 243 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.