
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi162 kJ
| Energi | 162 kJ |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, humleekstrakt.
Allergener
Byg (glutenholdigt korn), Glutenholdigt korn
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Heineken Pilsner · Netto0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100050 cl14,69 kr29,38 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.5 l16,75 kr33,50 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.5 l16,75 kr33,50 kr/liter
- Heineken 50cl Ds Loose · Min Købmand50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Heineken 50Cl Ds Loose · MENY50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Heineken 50cl Ds Loose · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig5.94 l88,00 kr14,81 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- HARBOE PILSNER 4,6% · REMA 100050 cl5,00 kr10,00 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Heineken 50cl Ds Loose hos Min Købmand koster 21.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 134 dage. Gennemsnitsprisen for Heineken 50cl Ds Loose hos Min Købmand er 21.11 kr og varierer fra 15.00 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 134 dage har Goma registreret prisdata for Heineken 50cl Ds Loose hos Min Købmand i 106 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 79% af tiden. Ud af de 106 prisregistreringer har Heineken 50cl Ds Loose været markeret som tilbud 8 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 134 dage kan vi se følgende mønstre: Heineken 50cl Ds Loose har været på tilbud hos Min Købmand i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.