Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay alkoholfri · Bilka75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl71,70 kr95,60 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Chardonnay · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl91,79 kr122,39 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl91,79 kr122,39 kr/liter
- Cs Chardonnay 2025 Øko · Min Købmand75 cl91,95 kr122,60 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl100,99 kr134,65 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl101,53 kr135,37 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Chardonnay hos Bilka koster 149.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Chardonnay hos Bilka er 122.57 kr og varierer fra 99.00 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Chardonnay hos Bilka i 395 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 71% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Chardonnay aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Chardonnay kan købes hos Bilka til 149 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 337 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.