Bilka
Captain Morgan
Gylden spiritus drik m. ananas og mango
70 cl
227,14 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gylden spiritus drik m. ananas og mango · Bilka70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gylden spiritus drik m. ananas og mango hos Bilka koster 159.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Gylden spiritus drik m. ananas og mango hos Bilka er 118.34 kr og varierer fra 88.00 kr til 159.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Gylden spiritus drik m. ananas og mango hos Bilka i 531 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Gylden spiritus drik m. ananas og mango været markeret som tilbud 148 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 41% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Gylden spiritus drik m. ananas og mango har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Gylden spiritus drik m. ananas og mango er ofte på tilbud (41% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.