
Kvickly
Bacardi
BACARDI HVID 70 CL 37,5%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
127,14 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CARTA BLANCA ROM 37,5% · REMA 100070 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · MENY70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- Ron Bacardi White 37.5% · Spar70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl140,00 kr200,00 kr/liter
- Hvid rom · Netto70 cl140,00 kr200,00 kr/liter
- Bacardi Hvid Rom 37,5% · Wolt Market700 ml141,95 kr202,79 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl150,00 kr214,29 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
- Bacardí Spiced (35%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
- Hvid rom 37,5%, Star of the sea · Wolt Market700 ml108,95 kr155,64 kr/liter
- Mørk rom 37,5%, Star of the sea · Wolt Market700 ml108,95 kr155,64 kr/liter
- Gylden spiritus · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Bacardi Anejo Cuatro 40% · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Captain Morgan white (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Captain Morgan spiced (35%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Hansen Rum Golden · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BACARDI HVID 70 CL 37,5% hos Kvickly koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for BACARDI HVID 70 CL 37,5% hos Kvickly er 96.68 kr og varierer fra 89.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for BACARDI HVID 70 CL 37,5% hos Kvickly i 72 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 18% af tiden. Ud af de 72 prisregistreringer har BACARDI HVID 70 CL 37,5% været markeret som tilbud 72 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: BACARDI HVID 70 CL 37,5% har været på tilbud hos Kvickly i januar, marts, april, maj, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). BACARDI HVID 70 CL 37,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.