
MENY
Carlsberg Denmark
Bacardi Anejo Cuatro 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
157,07 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi950 kJ
| Energi | 950 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bacardi Anejo Cuatro 40% · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Anejo Cuatro rom 40 %, Bacardi · Wolt Market700 ml196,95 kr281,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bacardi Anejo Cuatro 40% hos MENY koster typisk 189.95 kr, men er lige nu på tilbud til 109.95 kr, hvilket giver en besparelse på 42%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 424 dage. Gennemsnitsprisen for Bacardi Anejo Cuatro 40% hos MENY er 149.32 kr og varierer fra 99.95 kr til 189.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 424 dage har Goma registreret prisdata for Bacardi Anejo Cuatro 40% hos MENY i 93 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 22% af tiden. Ud af de 93 prisregistreringer har Bacardi Anejo Cuatro 40% været markeret som tilbud 46 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 49% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 424 dage kan vi se følgende mønstre: Bacardi Anejo Cuatro 40% har været på tilbud hos MENY i januar, april, maj, juni, juli, august, september og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 16 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Bacardi Anejo Cuatro 40% er ofte på tilbud (49% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.