Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Hvid rom 37,5%, Star of the sea · Wolt Market700 ml108,95 kr155,64 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Hvid rom 37,5%, Star of the sea hos Wolt Market koster 108.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Hvid rom 37,5%, Star of the sea hos Wolt Market er 107.22 kr og varierer fra 99.95 kr til 108.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Hvid rom 37,5%, Star of the sea hos Wolt Market i 161 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 161 prisregistreringer har Hvid rom 37,5%, Star of the sea aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Hvid rom 37,5%, Star of the sea kan købes hos Wolt Market til 109 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 129 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.