Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Chardonnay · Netto37.5 cl20,00 kr53,33 kr/liter
- Chardonnay · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- AUSSIE RULES 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- SILVERBOOM CHARDONNAY · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Silverboom Special Reserve Chardonnay · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- YELLOW TAIL CHARDONNAY AU 75 CL 13% · 365discount75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Chardonnay · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Reserva Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Third Chardonnay · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY CHARDONNAY FRANKRIG · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Diamond Hill Chardonnay · Spar75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
- FAULKNER & ARCHER 12,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- 1659 12,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Chardonnay hos Bilka koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for Chardonnay hos Bilka er 28.78 kr og varierer fra 22.73 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for Chardonnay hos Bilka i 412 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 74% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Chardonnay været markeret som tilbud 4 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 554 dage kan vi se følgende mønstre: Chardonnay har været på tilbud hos Bilka i maj, juni, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Der går typisk 85 dage mellem hver tilbudsperiode. Chardonnay er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 54 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.