
Brugsen
Diablo
DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5%
75 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
66,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Chardonnay · Netto37.5 cl20,00 kr53,33 kr/liter
- Chardonnay · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- AUSSIE RULES 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- SILVERBOOM CHARDONNAY · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Silverboom Special Reserve Chardonnay · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- YELLOW TAIL CHARDONNAY AU 75 CL 13% · 365discount75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Chardonnay · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Reserva Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Third Chardonnay · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% hos Brugsen koster 50.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% hos Brugsen er 76.86 kr og varierer fra 50.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% hos Brugsen i 80 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 21% af tiden. Ud af de 80 prisregistreringer har DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% været markeret som tilbud 80 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% har været på tilbud hos Brugsen i februar, marts, april, maj, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 380 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 384 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.