Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Smirnoff Ice Raspberry · Bilka0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Smirnoff Ice Raspberry · Føtex0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smirnoff Ice Raspberry hos Bilka koster 18.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Smirnoff Ice Raspberry hos Bilka er 14.89 kr og varierer fra 5.00 kr til 18.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Smirnoff Ice Raspberry hos Bilka i 522 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Smirnoff Ice Raspberry været markeret som tilbud 60 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 555 dage kan vi se følgende mønstre: Smirnoff Ice Raspberry har været på tilbud hos Bilka i juni, juli, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 38 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 64 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.