Føtex
Smirnoff
Smirnoff Ice Raspberry
0.28 l
67,68 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Smirnoff Ice Raspberry · Føtex0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Smirnoff Ice Raspberry · Bilka0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smirnoff Ice Raspberry hos Føtex koster 18.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Smirnoff Ice Raspberry hos Føtex er 15.26 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Smirnoff Ice Raspberry hos Føtex i 514 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Smirnoff Ice Raspberry været markeret som tilbud 152 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 42% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Smirnoff Ice Raspberry har været på tilbud hos Føtex i februar, maj, juni, juli, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 20 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Smirnoff Ice Raspberry er ofte på tilbud (42% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.