
Brugsen
Dulong
DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5%
75 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
92,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT DEMI SEC FR 75 CL 11% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Alexis Lichine Cremant Bordeaux Brut · Netto75 cl81,95 kr109,27 kr/liter
- CREMANT 12% · REMA 100075 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Brut Rosé · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Cremant Hubster Demisec · Spar75 cl126,95 kr169,27 kr/liter
- Cr’mant Loire Brut 12% · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Cr’mant Loire Demi-s 11,5 · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Maison Du Cr’mant Brut 12 · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Maison Cremant Demi-s11,5% · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l139,95 kr186,60 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Louis Bouillot Brut 12% · MENY75 cl149,95 kr199,93 kr/liter
- Maison Castel Crémant · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Crémant Bourgogne Grande Cuvèe · Nemlig0.75 l209,95 kr279,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% hos Brugsen koster 69.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% hos Brugsen er 69.45 kr og varierer fra 65.00 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% hos Brugsen i 88 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 22% af tiden. Ud af de 88 prisregistreringer har DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% været markeret som tilbud 88 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, april, maj, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.