
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Maison Du Cr’mant Brut 12 · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT DEMI SEC FR 75 CL 11% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Alexis Lichine Cremant Bordeaux Brut · Netto75 cl81,95 kr109,27 kr/liter
- CREMANT 12% · REMA 100075 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Brut Rosé · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Cremant Hubster Demisec · Spar75 cl126,95 kr169,27 kr/liter
- Cr’mant Loire Brut 12% · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Cr’mant Loire Demi-s 11,5 · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Maison Cremant Demi-s11,5% · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l139,95 kr186,60 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Louis Bouillot Brut 12% · MENY75 cl149,95 kr199,93 kr/liter
- Maison Castel Crémant · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Crémant Bourgogne Grande Cuvèe · Nemlig0.75 l209,95 kr279,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Maison Du Cr’mant Brut 12 hos MENY koster 134.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 454 dage. Gennemsnitsprisen for Maison Du Cr’mant Brut 12 hos MENY er 129.20 kr og varierer fra 89.00 kr til 169.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 454 dage har Goma registreret prisdata for Maison Du Cr’mant Brut 12 hos MENY i 200 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 44% af tiden. Ud af de 200 prisregistreringer har Maison Du Cr’mant Brut 12 været markeret som tilbud 20 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 454 dage kan vi se følgende mønstre: Maison Du Cr’mant Brut 12 har været på tilbud hos MENY i maj, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 125 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 28 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.