Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT DEMI SEC FR 75 CL 11% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Alexis Lichine Cremant Bordeaux Brut · Netto75 cl81,95 kr109,27 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Brut Rosé · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Cremant Hubster Demisec · Spar75 cl126,95 kr169,27 kr/liter
- Cr’mant Loire Brut 12% · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Cr’mant Loire Demi-s 11,5 · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Maison Du Cr’mant Brut 12 · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Maison Cremant Demi-s11,5% · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l139,95 kr186,60 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Louis Bouillot Brut 12% · MENY75 cl149,95 kr199,93 kr/liter
- Maison Castel Crémant · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant Bourgogne Grande Cuvèe · Nemlig0.75 l209,95 kr279,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig4.5 l539,70 kr119,93 kr/liter
- Crémant Bourgogne Grande Cuvèe · Nemlig4.5 l659,70 kr146,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crémant de Bourgogne Brut hos Bilka koster 149.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Crémant de Bourgogne Brut hos Bilka er 129.61 kr og varierer fra 77.40 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Crémant de Bourgogne Brut hos Bilka i 439 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 78% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Crémant de Bourgogne Brut været markeret som tilbud 2 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 565 dage kan vi se følgende mønstre: Crémant de Bourgogne Brut har været på tilbud hos Bilka i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Der går typisk 366 dage mellem hver tilbudsperiode. Crémant de Bourgogne Brut er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 62 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.