
Nemlig
Crémant de Bordeaux Malesan
4.5 l
Tilbuddet udløber søndag
119,93 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig4.5 l539,70 kr119,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT BRUT 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- DULONG CREMANT DEMI SEC FR 75 CL 11% · Brugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Alexis Lichine Cremant Bordeaux Brut · Netto75 cl81,95 kr109,27 kr/liter
- CREMANT 12% · REMA 100075 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Brut Rosé · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Cremant Hubster Demisec · Spar75 cl126,95 kr169,27 kr/liter
- Cr’mant Loire Brut 12% · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Cr’mant Loire Demi-s 11,5 · MENY75 cl127,84 kr170,45 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Demi-Sec · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Crémant de Bordeaux brut · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Maison Du Cr’mant Brut 12 · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Maison Cremant Demi-s11,5% · MENY75 cl134,95 kr179,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l139,95 kr186,60 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Louis Bouillot Brut 12% · MENY75 cl149,95 kr199,93 kr/liter
- Maison Castel Crémant · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bordeaux Malesan · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Bilka75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Crémant de Bourgogne Brut · Føtex75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crémant de Bordeaux Malesan hos Nemlig koster 539.70 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Crémant de Bordeaux Malesan hos Nemlig er 514.03 kr og varierer fra 419.70 kr til 899.70 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Crémant de Bordeaux Malesan hos Nemlig i 423 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 91% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Crémant de Bordeaux Malesan været markeret som tilbud 364 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Crémant de Bordeaux Malesan har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 200 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 161 dage og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Der går typisk 2 dage mellem hver tilbudsperiode. Crémant de Bordeaux Malesan er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.