
Brugsen
Wasa
WASA DELIKATESS 270 G WASA
270 g
Tilbuddet udløber 15 oktober
37,04 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- WASA DELIKATESS 270 G WASA · Brugsen270 g10,00 kr37,04 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka270 g18,00 kr66,67 kr/kg
- Wasa Delikatess · MENY270 g18,00 kr66,67 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Føtex270 g24,95 kr92,41 kr/kg
- Wasa Delikatess · Spar270 g28,95 kr107,22 kr/kg
- Wasa Delikatess · Min Købmand270 g29,95 kr110,93 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Knækbrød · Bilka250 g9,17 kr36,68 kr/kg
- Knækbrød m. sesam · Bilka250 g9,22 kr36,88 kr/kg
- Knækbrød m. ost og pestosmag · Bilka37 g9,95 kr268,92 kr/kg
- WASA SPORT VALORA · Brugsen275 g10,00 kr36,36 kr/kg
- WASA RÅGI 275 G WASA · Brugsen275 g10,00 kr36,36 kr/kg
- Knækbrød · Føtex250 g10,25 kr41,00 kr/kg
- Knækbrød Delikatess · Løvbjerg110 g11,99 kr109,00 kr/kg
- Knækbrød rågi, Wasa · Løvbjerg110 g11,99 kr109,00 kr/kg
- Knækbrød frukost, Wasa · Løvbjerg110 g11,99 kr109,00 kr/kg
- Mini Knækbrød m. chokoladestyk · Nemlig50 g16,75 kr335,00 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Wasa Rugsprø Original · MENY200 g18,00 kr90,00 kr/kg
- Wasa Sport · MENY275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Wasa Rågi · MENY275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Wasa Crisp'n Wheat · MENY110 g18,00 kr163,64 kr/kg
- Wasa Surdeg Flerkorn · MENY275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Knækbrød m. krydderurter øko · Bilka190 g18,99 kr99,95 kr/kg
- Knækbrød m. krydderurter øko · Føtex190 g18,99 kr99,95 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød Blå · Spar200 g19,95 kr99,75 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød m. frø og havsalt · Føtex200 g20,14 kr100,70 kr/kg
- Knækbrød m. havre · Nemlig200 g20,25 kr101,25 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød Blå · Min Købmand200 g20,95 kr104,75 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød m. frø · Nemlig200 g21,25 kr106,25 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
WASA DELIKATESS 270 G WASA hos Brugsen koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 350 dage. Gennemsnitsprisen for WASA DELIKATESS 270 G WASA hos Brugsen er 16.52 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 350 dage har Goma registreret prisdata for WASA DELIKATESS 270 G WASA hos Brugsen i 42 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 42 prisregistreringer har WASA DELIKATESS 270 G WASA været markeret som tilbud 42 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 350 dage kan vi se følgende mønstre: WASA DELIKATESS 270 G WASA har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 352 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 356 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). WASA DELIKATESS 270 G WASA er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.