Føtex
Cosmic Crisp
Æbler
6 stk
4,33 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Æbler · Føtex6 stk26,00 kr4,33 kr/stk
- Æbler · Bilka6 stk26,00 kr4,33 kr/stk
- Æbler · Netto6 stk26,00 kr4,33 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Æbler · Bilka1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æbler · Føtex1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æbler · Netto1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æble løse · Wolt Market1 stk3,50 kr3,50 kr/stk
- Æbl. Gol Del 11kg/65+ · Min Købmand1 stk4,00 kr4,00 kr/stk
- Æbl. Granny S. 65mm+ · Spar1 stk4,00 kr4,00 kr/stk
- Æbler · MENY1 stk4,50 kr4,50 kr/stk
- Æbl. Royal Gala 70+ · Min Købmand1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- Æbler · Spar1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- Rødt dansk æble · Lidl5 stk10,00 kr2,00 kr/stk
- Æbler · Bilka1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler · Føtex1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler · Netto1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- ÆBLER I POSE · REMA 10001.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler i bakke · Bilka8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler i bakke · Føtex8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler I Pose · MENY1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Danske Æbler Aroma · Min Købmand8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler Granny Smith · Nemlig500 g18,00 kr36,00 kr/kg
- Æbler · Netto1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler I Bakke · Spar8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- FEJØ ÆBLER 6-8 STK/BAKKE · Brugsen900 g20,00 kr22,22 kr/kg
- Æbler · Netto1 stk22,00 kr22,00 kr/stk
- FEJØ ÆBLER 1.5 KG/POSE · Kvickly1.5 kg23,00 kr15,33 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Æbler hos Føtex koster 26.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Æbler hos Føtex er 25.03 kr og varierer fra 20.00 kr til 26.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Æbler hos Føtex i 465 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 90% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Æbler været markeret som tilbud 20 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Æbler har været på tilbud hos Føtex i februar og april. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 65 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 155 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.