Føtex
Lekaform
Multivitamin
60 stk
Tilbuddet udløber torsdag
0,98 kr/stk
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Fyldemiddel (glukosesirup), sødestof (sukker), gelatine fra ko (Bovine), vitamin (L-ascorbinsyre), syre (citronsyre), farvestoffer (koncentrat af gulerod, græskar og solbær), vitaminer (nicotinamid, DL-alpha-tocopherylacetat), naturlig aroma (æble og jordbær), vegetabilsk olie (kokos og raps), mineral (zinksulfat), vitamin (pyridoxinhydrochlorid), overfladebehandling (carnaubavoks), vitaminer (retinylpalmitat, pteroylmonoglutaminsyre, phytomenadion, D-biotin), mineral (kaliumjodid), vitaminer (cholecalciferol og cyanocobalamin).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Multivitamin · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK · Kvickly60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK · SuperBrugsen60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Brusetabletter multivitamin m. appelsinsmag · Netto20 stk12,00 kr0,60 kr/stk
- Brusetabletter multivitamin m. appelsinsmag · Bilka20 stk15,00 kr0,75 kr/stk
- Multivitamin · Føtex200 stk28,47 kr0,14 kr/stk
- Multivitamin · Nemlig60 stk37,75 kr0,63 kr/stk
- Multivitamin · Bilka200 stk40,68 kr0,20 kr/stk
- Multivitamin · Netto200 stk41,95 kr0,21 kr/stk
- Multivitamin · Bilka20 stk45,00 kr2,25 kr/stk
- Multivitamin 50+ · Føtex150 stk47,60 kr0,32 kr/stk
- Multivitamin Gravid · Føtex180 stk47,60 kr0,26 kr/stk
- Multivitamin · Føtex150 stk47,60 kr0,32 kr/stk
- Fitness Pharma Multivitami · MENY200 stk49,95 kr0,25 kr/stk
- MULTIVITAMIN · REMA 100090 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- MULTIVITAMIN · REMA 100090 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- Multivitamin til voksne · Netto90 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- Multivitamin 50+ · Netto90 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- Multivitamin gravid · Bilka250 stk59,00 kr0,24 kr/stk
- Zink · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Bidronningeføde · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Bilka360 stk59,00 kr0,16 kr/stk
- Multivitamin gravid · Føtex250 stk59,00 kr0,24 kr/stk
- Zink · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Bidronningeføde · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Multivitamin hos Føtex koster typisk 71.95 kr, men er lige nu på tilbud til 59.00 kr, hvilket giver en besparelse på 18%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Multivitamin hos Føtex er 63.93 kr og varierer fra 59.00 kr til 71.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Multivitamin hos Føtex i 514 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Multivitamin været markeret som tilbud 94 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 26% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Multivitamin har været på tilbud hos Føtex i januar, februar, marts, maj, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 13 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 41 dage mellem hver tilbudsperiode. Multivitamin er ofte på tilbud (26% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.