
Kvickly
LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK
60 stk
Tilbuddet udløber i dag
0,98 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK · Kvickly60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK · SuperBrugsen60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Brusetabletter multivitamin m. appelsinsmag · Netto20 stk12,00 kr0,60 kr/stk
- Brusetabletter multivitamin m. appelsinsmag · Bilka20 stk15,00 kr0,75 kr/stk
- Multivitamin · Føtex200 stk28,47 kr0,14 kr/stk
- Multivitamin · Nemlig60 stk37,75 kr0,63 kr/stk
- Multivitamin · Bilka200 stk40,68 kr0,20 kr/stk
- Multivitamin · Netto200 stk41,95 kr0,21 kr/stk
- Multivitamin · Bilka20 stk45,00 kr2,25 kr/stk
- Multivitamin 50+ · Føtex150 stk47,60 kr0,32 kr/stk
- Multivitamin Gravid · Føtex180 stk47,60 kr0,26 kr/stk
- Multivitamin · Føtex150 stk47,60 kr0,32 kr/stk
- Fitness Pharma Multivitami · MENY200 stk49,95 kr0,25 kr/stk
- MULTIVITAMIN · REMA 100090 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- MULTIVITAMIN · REMA 100090 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- Multivitamin til voksne · Netto90 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- Multivitamin 50+ · Netto90 stk53,40 kr0,59 kr/stk
- Multivitamin gravid · Bilka250 stk59,00 kr0,24 kr/stk
- Zink · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Bidronningeføde · Bilka60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Bilka360 stk59,00 kr0,16 kr/stk
- Multivitamin gravid · Føtex250 stk59,00 kr0,24 kr/stk
- Zink · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Multivitamin · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
- Bidronningeføde · Føtex60 stk59,00 kr0,98 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK hos Kvickly koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK hos Kvickly er 59.00 kr og varierer fra 59.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK hos Kvickly i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK været markeret som tilbud 1 dag hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK har været på tilbud hos Kvickly i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LEKAFORM GUMMIES MULTIVITAMIN BØRN 60STK er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.