Føtex
Faber Castell
Faber castell farveblyanter 12 stk.
12 stk
4,92 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faber castell farveblyanter 12 stk. · Føtex12 stk59,00 kr4,92 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Farveblyant 12-pak · Netto1 stk25,00 kr25,00 kr/stk
- Farveblyanter Duo 10 Stk · MENY10 stk30,95 kr3,09 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel · Føtex1 stk35,00 kr35,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter slot - 12 stk. · Føtex12 stk40,00 kr3,33 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel · Føtex1 stk50,00 kr50,00 kr/stk
- Faber-Castell jumbo farveblyant 10-pak · Føtex1 stk89,00 kr89,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter - neon farver · Føtex5 stk89,00 kr17,80 kr/stk
- Faber-Castell grip farveblyant 10-pak · Føtex1 stk99,00 kr99,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 60 stk. · Føtex1 stk149,00 kr149,00 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faber castell farveblyanter 12 stk. hos Føtex koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 485 dage. Gennemsnitsprisen for Faber castell farveblyanter 12 stk. hos Føtex er 58.82 kr og varierer fra 44.25 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 485 dage har Goma registreret prisdata for Faber castell farveblyanter 12 stk. hos Føtex i 81 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 17% af tiden. Ud af de 81 prisregistreringer har Faber castell farveblyanter 12 stk. været markeret som tilbud 1 dag hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 485 dage kan vi se følgende mønstre: Faber castell farveblyanter 12 stk. har været på tilbud hos Føtex i juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Faber castell farveblyanter 12 stk. er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 485 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.