Netto
Andre mærker
Farveblyant 12-pak
1 stk
25,00 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Farveblyant 12-pak · Netto1 stk25,00 kr25,00 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Farveblyanter Duo 10 Stk · MENY10 stk30,95 kr3,09 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel · Føtex1 stk35,00 kr35,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter slot - 12 stk. · Føtex12 stk40,00 kr3,33 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel · Føtex1 stk50,00 kr50,00 kr/stk
- Faber castell farveblyanter 12 stk. · Føtex12 stk59,00 kr4,92 kr/stk
- Faber-Castell jumbo farveblyant 10-pak · Føtex1 stk89,00 kr89,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter - neon farver · Føtex5 stk89,00 kr17,80 kr/stk
- Faber-Castell grip farveblyant 10-pak · Føtex1 stk99,00 kr99,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 60 stk. · Føtex1 stk149,00 kr149,00 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Farveblyant 12-pak hos Netto koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Farveblyant 12-pak hos Netto er 25.00 kr og varierer fra 25.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Farveblyant 12-pak hos Netto i 506 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Farveblyant 12-pak aldrig været markeret som tilbud hos Netto.
Farveblyant 12-pak kan købes hos Netto til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 9 alternativer tilgængelige på tværs af 2 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.