Føtex
Faber Castell
Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel
1 stk
35,00 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel · Føtex1 stk35,00 kr35,00 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Farveblyant 12-pak · Netto1 stk25,00 kr25,00 kr/stk
- Farveblyanter Duo 10 Stk · MENY10 stk30,95 kr3,09 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter slot - 12 stk. · Føtex12 stk40,00 kr3,33 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel · Føtex1 stk50,00 kr50,00 kr/stk
- Faber castell farveblyanter 12 stk. · Føtex12 stk59,00 kr4,92 kr/stk
- Faber-Castell jumbo farveblyant 10-pak · Føtex1 stk89,00 kr89,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter - neon farver · Føtex5 stk89,00 kr17,80 kr/stk
- Faber-Castell grip farveblyant 10-pak · Føtex1 stk99,00 kr99,00 kr/stk
- Faber-Castell farveblyanter 60 stk. · Føtex1 stk149,00 kr149,00 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel hos Føtex koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 485 dage. Gennemsnitsprisen for Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel hos Føtex er 34.89 kr og varierer fra 26.25 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 485 dage har Goma registreret prisdata for Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel hos Føtex i 81 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 17% af tiden. Ud af de 81 prisregistreringer har Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel været markeret som tilbud 1 dag hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 485 dage kan vi se følgende mønstre: Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel har været på tilbud hos Føtex i juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Faber-Castell farveblyanter 12 stk. - pastel er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 485 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.