Føtex
Lobster Club
Sauvignon Blanc
75 cl
99,93 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Sauvignon blanc · Netto75 cl62,95 kr83,93 kr/liter
- Sauvignon Blanc øko · Netto75 cl67,95 kr90,60 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl71,70 kr95,60 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl80,08 kr106,77 kr/liter
- Sauvignon blanc · Føtex75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Sauvignon Blanc · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Føtex75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Sauvignon Blanc hos Føtex koster 74.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 514 dage. Gennemsnitsprisen for Sauvignon Blanc hos Føtex er 76.39 kr og varierer fra 55.20 kr til 81.76 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 514 dage har Goma registreret prisdata for Sauvignon Blanc hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Sauvignon Blanc været markeret som tilbud 1 dag hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 0% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 514 dage kan vi se følgende mønstre: Sauvignon Blanc har været på tilbud hos Føtex i juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Sauvignon Blanc er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 62 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.