Netto
MontGras
Sauvignon Blanc øko
75 cl
90,60 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Sauvignon blanc · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Sauvignon blanc · Netto75 cl62,95 kr83,93 kr/liter
- Sauvignon Blanc øko · Netto75 cl67,95 kr90,60 kr/liter
- Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl67,95 kr90,60 kr/liter
- Sauvignon Blanc øko · Føtex75 cl67,95 kr90,60 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl71,70 kr95,60 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl80,08 kr106,77 kr/liter
- Sauvignon blanc · Føtex75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Sauvignon Blanc · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Føtex75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- SANT THIAS 12% · REMA 100037.5 cl45,00 kr120,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Sauvignon Blanc øko hos Netto koster 67.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Sauvignon Blanc øko hos Netto er 59.52 kr og varierer fra 41.30 kr til 67.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Sauvignon Blanc øko hos Netto i 506 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Sauvignon Blanc øko været markeret som tilbud 37 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Sauvignon Blanc øko har været på tilbud hos Netto i januar, april, maj, juli og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 46 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 77 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.