Føtex
VHS
Fast Forward
0.44 l
91,48 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi71 kcal
| Energi | 295 kJ / 71 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDEMALT, HAVREMALT, tørret glucosesirup, HAVRE, HUMLE, humlekstrakt, gær
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Fast Forward · Føtex0.44 l40,25 kr91,48 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 IPA · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal IPA · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal IPA · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- 1866 IPA · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- India Pale Ale · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Mosaic IPA · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- 1866 IPA · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- Mosaic IPA · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- YAKIMA IPA 6,5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- Stifinder IPA Solnedgang · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Mosaic IPA · Netto0.5 l13,00 kr26,00 kr/liter
- Bombay IPA øko · Bilka0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- Bombay IPA øko · Føtex0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- Bombay IPA øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Stifinder IPA Solnedgang · Føtex0.5 l15,45 kr30,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fast Forward hos Føtex koster 40.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 346 dage. Gennemsnitsprisen for Fast Forward hos Føtex er 40.03 kr og varierer fra 39.95 kr til 40.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 346 dage har Goma registreret prisdata for Fast Forward hos Føtex i 342 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 342 prisregistreringer har Fast Forward aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Fast Forward kan købes hos Føtex til 40 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 197 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.