
Kvickly
Totdy
TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8%
44 cl
Tilbuddet udløber i dag
68,18 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Fast Forward · Føtex0.44 l40,25 kr91,48 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Smirnoff Ice · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% hos Kvickly koster 30.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 203 dage. Gennemsnitsprisen for TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% hos Kvickly er 30.00 kr og varierer fra 30.00 kr til 30.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 203 dage har Goma registreret prisdata for TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% hos Kvickly i 16 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 16 prisregistreringer har TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% været markeret som tilbud 16 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 203 dage kan vi se følgende mønstre: TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% har været på tilbud hos Kvickly i marts, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 205 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 210 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). TOTDY VHS FAST FORWARD 44 CL DS 8% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.