Føtex
Bottega
Cremelikør m. pistacie
50 cl
218,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cremelikør m. pistacie · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. pistacie · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cremeshots mix · Bilka10 cl49,00 kr490,00 kr/liter
- Cremelikør · Bilka70 cl64,95 kr92,79 kr/liter
- Cremelikør · Føtex70 cl64,95 kr92,79 kr/liter
- Maloneys Irish Cream · Min Købmand70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- Cremelikør m. karamalsmag · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BAILEY'S LIKØR 70 CL 17% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffe cremelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Baileys Irish Cream 17% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Baileys Salted Caramel 17 · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Baileys Chocolate 15,7% · MENY50 cl99,95 kr199,90 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. limoncino · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. cappuccino · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Baileys Original · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Cremelikør · Bilka70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. hvid chokolade- og hindbærsmag · Bilka50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og pistaciesmag · Bilka50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. saltkaramel · Bilka70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Føtex50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. hvid chokolade- og hindbærsmag · Føtex50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. saltkaramel · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cremelikør m. pistacie hos Føtex koster 109.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 18. november 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 317 dage. Gennemsnitsprisen for Cremelikør m. pistacie hos Føtex er 117.01 kr og varierer fra 96.75 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 317 dage har Goma registreret prisdata for Cremelikør m. pistacie hos Føtex i 314 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 314 prisregistreringer har Cremelikør m. pistacie været markeret som tilbud 105 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 317 dage kan vi se følgende mønstre: Cremelikør m. pistacie har været på tilbud hos Føtex i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 25 dage mellem hver tilbudsperiode. Cremelikør m. pistacie er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.